Projesis | Üretim Yazılımları

avt danışmanlık, kuruluşundan bu yana, Türkiye genelindeki özel sektör, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına başarı ile geliştirdiği ve sunduğu Sürdürebilir Başarı danışmanlık hizmetleri konularında önemli başarılara adını yazdırmıştır.

Nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı Sürdürebilir Başarı danışmanlık hizmetleri sunan avt danışmanlık, Üretim Yönetimi Yazılımlarına yenilikçi bir bakış açısı ve deneyimli kadrosu ile soluk getiren Projesis Üretim Yazılımları ile Üretim Yönetimi Projeleri güçlerini birleştiriyor. Hizmet ağımızı genişleterek bilgi ve teknolojiyi her alanda ulaşılabilir hale getiriyoruz. 

avt danışmanlık ve ticaret, Projesis-MES Üretim Yazılımları

Konya, Karaman, Aksaray Distribütörüdür.

Üretimin Her Sürecine Hakim Olmak Verimliliği Arttırmanın Başlıca Yöntemidir.

Üretim Yönetim Sistemleri 

MES ( Manufacturing Execution System ) 

Fabrikalar verimsizlik ve kayıplarını anlık olarak takip edebilmeli ve geçmişe dönük olarak analiz edebilmelidir. Kayıp zamanları, makine, işgücü performanslarını, kalitesini anlık, gerçekçi ve otomatik olarak ölçebilen ve problemlerin asıl sebeplerini teşhis edebilen şirketler başarılı olabilecektir.

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Ettiren Üretim Yönetimi Yazılımlarımız

ProjesisMES – ÜRETİM UYGULAMA

Üretimi anlık ve otomatik olarak izleyip, üretimde yaşanan duruş, performans düşüklüğü ve kalite verimsizliklerini anlık olarak sorumlu kişilere bildirir ve bu kayıpların istatistiksel olarak tutup, grafiksel olarak detaylı bir biçimde raporlama yapar.

ProjesisMP – ÜRETİM PLANLAMA

Otomatik olarak üretim planlarının çizelgelemesi ve yapılan plan değişikliklerinin anlık olarak üretime aktarılmasını sağlar. Planlama sürecinin daha kolay, süratli ve hatasız sürdürülmesine yardımcı olur.

ProjesisAT – İLERİ İZLENEBİLİRLİK

İleri izlenebilirlik, ürettiğimiz mamullerin, malzemenin yanı sıra makine, operatör, operasyon verileri açısından da izlenebilmesidir.

ProjesisEE – ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Üretim sırasında tüketilen enerjiyi otomatik olarak izleyip, Fabrika, Bölüm, Ürün bazında enerji tüketiminin hesaplanmasını sağlar. Harcamaları Kapasite kullanımına göre düzenler.

Üretim Yazılımları Bilgi Talep Formu

  (*) Gerekli Alanları Doğru ve Eksiksiz Doldurunuz.

  Adınız Soyadınız : (Gerekli)

  e-posta Adresiniz : (gerekli)

  Cep Telefonu Numaranız : (Gerekli)

  Bilgi Talep Ettiğiniz Hizmetimiz / Hizmetlerimiz :(Gerekli)

  İletiniz :