avtakademi

Hemen Öğrenmeye Başlayın

Online Eğitimleri Nasıl Yapıyoruz?

Video, ses, grafik, bilgisayar, çoklu ortam teknolojisi gibi araçların yardımıyla, online olarak uzaktan bağlanılarak yapılmaktadır.

Online Eğitimlerimizde Sınavları Nasıl Yapıyoruz?

İnternet ortamında gerçekleşen sınavlarımız belirlenen ve önceden duyurulan kurallara göre yapılmaktadır.

Online Eğitimlerimizin Avantajları Nelerdir?

  • Eğitimde fırsat eşitliği sağlar.
  • Fiziksel engelli katılımcılara eğitim olanağı sağlar.
  • Zaman ve mekandan bağımsız olduğu için bölgesel ve coğrafi engelleri ortadan kaldırır.
  • Her bir katılımcımızın kendi öğrenme ızında öğrenmesine imkan sağlar.
  • Kurumiçi eğitimlerde kullanılabilen ekonomik bir alternatiftir.
  • Öğretim ortamı ve ders materyallerine sınırsız erişim sağlar.
  • Eğitimlerde Ulaşım, barınma, beslenme gibi harcamaları ortadan kaldırır.

Online eğitim, kendi içinde sınırları barındırmayan bir eğitim sistemidir. Zaman ve mekândan bağımsız,her yaş grubundan öğrenmeye açık kişilere bilgi aktarımı sağlamaktadır. İnterneti olan herkes bu eğitimden faydalanabilmektedir.

Online Eğitim Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Online eğitim fiziki mekân ve zaman sınırı olmadan, internete bağlanabilen herkesin, istediği ortamda bilgisayar, akıllı telefon ya da tablet gibi teknolojik cihazları kullanarak bilgiyi alabildiği bir eğitim sistemidir. Sisteme kayıt yaptırdıktan sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparsınız. Karşınıza size özel bir panel çıkar. Buradan eğitimlerinizi takip edersiniz ve aldığınız eğitimle ilgili materyallere ulaşabilirsiniz. Belirli gün ve saatlerde uzman eğitmenlerin verdiği canlı eğitimleri takip edersiniz.Eğitim sırasında eğitmene soru sorar ve eğitime aktif bir şekilde katılabilirsiniz. Canlı eğitimleri dışında eğitim panelimizde bulunan eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Eğitim notlarını indirebilirsiniz. Canlı eğitimlere katılamazsanız, sonradan sisteme yüklenen eğitim videolarını konuyu tam anlayana kadar tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Eğitim panelinde bulunan alıştırmaları, ödevleri yaparsınız ve konuyu daha iyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğitmenlerle sistem üzerinden mesajlaşarak sorularınıza daha kısa zamanda cevap alabilirsiniz.Belirlenen eğitim süresinin sonunda tüm eğitim katılımcılarımıza Katılım Sertifikası, online sınav uygulanan eğitimlerimizde, sınavda başarılı olan katılımcılara online Başarı Sertifikası verilmektedir.

Online Eğitimlerimizin Ödeme Seçenekleri

Eğitim ücretlerini aşağıdaki şekillerde ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı ve Banka / Hesap / ATM Kartları İle Ödemeler

Tüm kredi kartı ile ödemelerde tek çekim şeklinde ödeme yapabileceğiniz gibi, anlaşmalı kredi kartları ile 2, 3, 6, 9 taksitle ödeme imkanınız bulunmaktadır.

Vadesiz hesaplardan para çekmek için kullanılan, Banka / Hesap / ATM / Bankamatik kartları ile de tek çekim şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

Kart bilgileriniz bilgileriniz SSL ile şifrelenerek güvenle işlenir.

Bu ödeme şeklinde eğitim giriş bilgileri başvuru ve ödemenin yapıldığı gün e-mail ile gönderilir.

Banka Havalesi ile Ödeme

Başvurunuz sırasında banka havalesi ile ödemeyi seçmeniz durumunda, başvurunuz sonunda e-mail adresinize banka hesap bilgileri gönderilir. Söz konusu eğitim ücretinizi banka havalesi ile bu şekilde 2 iş günü içinde ödemeniz gerekir. Ödemeyi yaparken açıklama bölümüne Ad,Soyad bilginizi yazmanız yeterli olacaktır ya da ödeme sonrasında iletişim bölümümüz aracılığıyla ödeme yaptığınıza dair bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Bu ödeme şeklinde eğitim giriş bilgileri başvuru ve ödemenin yapılmasının akabinde, ödeme banka hesaplarımıza yansıdığı gün e-mail ile gönderilir.

Print Friendly, PDF & Email